ZoviConceal transparentní náplast na opary 6ks

Výhodná cena

ZoviConceal transparentní náplast na opary urychluje hojení oparu na rtu. Zklidní a sníží svědění, praskání a krvácení oparu. Lze dobře překrýt make-upem.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: GlaxoSmithkline Inc.
Kategorie: A rýmička Vás neskolí!
Zuby a ústní hygiena
Expedice: Dočasně nedostupný

ZoviConceal jsou transparentní náplasti na opary v balení po 6 kusech. Vytvoří ochrannou bariéru, dají se dobře překrýt make-upem, pod kterým nejsou viditelné. Po nalepení urychlují hojení oparu a zmírňují jeho příznaky, jako je svědění či pálení. Zabraňují rozšíření nebo přenesení infekce viru herpes simplex kontaktem a zároveň chrání nemocné místo před kontaminací. Brání také krvácení rány a tvorbě strupu. Na neporušené kůži vydrží jedna náplast až 12 hodin (podle stavu stadia oparu).

Dávkování a použití: Náplasti jsou určeny k jednorázovému vnějšímu použití. Na suché neporušené kůži vydrží jedna náplast až 12 hodin. Určeno pouze k ošetření oparů v oblasti úst. V případě přecitlivělosti či podráždění nepoužívejte. Pro krytí je možné na náplast nanášet make-up.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím