Walmark Urinal Akut 10 tablet

Walmark Urinal Akut s brusinkami a zlatobýlem ve vysoké koncentraci pro zdraví močových cest. Nejsilnější přípravek řady Urinal pro rychlou a účinnou pomoc.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Walmark, a.s., Třinec
Kategorie: Močové cesty, zvětšená prostata
Expedice: Dočasně nedostupný

Urinal Akut 10 tablet obsahuje tři důležité aktivní látky: patentovaný vysoce koncentrovaný extrakt z velkoplodé brusinky (Vaccinium macrocarpon), extrakt ze zlatobýlu (Solidago virgaurea) a vitamin D.

Velkoplodé kanadské brusinky jsou známy velmi silnými antioxidačními účinky, doporučují se proto užívat k ochraně před působením volných radikálů, například v oblastech se zhoršeným životním prostředím nebo také u osob se zvýšenou hladinou cholesterolu (kde působí komplexně právě přes své antioxidační účinky). Urinal Akut 10 tablet obsahuje proanthokyanidiny z extraktu brusinek v nožství odpovídajícím minimálně 423g brusinkových plodů.

Zlatobýl (také známý jako celík) se už po mnoho let využívá k léčbě onemocnění ledvin a močových cest, kde působí desinfekčně, močopudně a přispívají také k rozpouštění kaménků.

Vitamin D přispívá k podpoře imunitního systému.

Záněty močových cest postihují častěji ženy, zejména v jarním a podzimním období, kdy je časté střídání teplot. Bývají nepříjemné, ale včas podchycené nejsou nijak nebezpečné. První volbou při zahájení léčby akutního zánětu (a dobrým pomocníkem při zánětu chronickém) by měly být brusinky. Brusinky brání bakteriím způsobujícím zánět, aby se uchytily na stěnách močových cest, odlupují je, čímž tuto oblast čistí a brání tak dalšímu rozvoji zánětu. Nezapomínejte dbát na zvýšený příjem tekutin, který se doporučuje při chorobách močových cest a močového měchýře.

Dávkování: 1 tabletu denně zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím