Walmark Omega 3 rybí olej Forte tob.120+60 zdarma

Walmark Omega 3 rybí olej Forte dodává organismu olej z ryb chladných arktických moří s obsahem EPA a DHA pro správnou funkci srdce a nízký cholesterol.

Dostupnost: Skladem
Výrobce: Walmark, a.s., Třinec
Kategorie: Senioři v kondici
Srdce, cévy, diabetes
Mějte v péči váš zrak!
Vitamíny, minerály, antioxidanty
Expedice: Dočasně nedostupný

269 Kč

Cena bez DPH: 233,91 Kč
Stará cena: 299 Kč
Ušetříte: 30 Kč, 10%
DOPRAVA již od 58,- Kč

Walmark Omega 3 rybí olej Forte obsahuje olej z ryb, které žijí v chladných arktických mořích. Tento olej obsahuje nenasycené mastné kyseliny, zvláště EPA (kyselina eikosapentaneová) a DHA (kyselina dokosahexaneová), které mají příznivý vliv zejména na funkci cévního systému, srdce a mozku. Snižují hladinu cholesterolu, posilují imunitu a jejich příjem je důležitý také v těhotenství. Přípravek Walmark Omega 3 rybí olej Forte má pozitivní vliv zejména na:

Imunitu. Studie prokazují, že dlouhodobý příjem omega-3 mastných kyselin zlepšuje imunitu a posiluje imunitní systém. Zlepšení bylo pozorováno i u zdravých jedinců, kteří se s případnými výkyvy vyrovnávali daleko rychleji. Ve vyšších dávkách omega-3 zkracují délku zánětlivých procesů.

Cévní systém a srdce. Příznivý účinek EPA a DHA na hladinu triglyceridů (cholesterolu) v krvi je dnes považován za prokázaný. Kromě toho dokáží také regenerovat cévní endotel (vnitřní výstelku cév) a stabilizovat srdeční sval, čímž snižují riziko vzniku arytmií.

Mozek. Při užívání omega-3 v jiné indikaci byl zcela náhodně prokázán také jejich příznivý účinek na mozkové funkce, zejména paměť a schopnost vybavování. Zlepšila a zvýšila se také společenská aktivita (zejména u pacientů se schizofrenií a bipolární poruchou).

Těhotenství a kojení. V osmdesátých letech 20. století začal být podrobně pozorován a zkoumán vliv omega-3 mastných kyselin na plod. Ženám konzumujícím ve stravě větší množství omega-3 se rodily v průměru větší děti a také těhotenství bylo v průměru delší než u srovnatelného vzorku žen, jejichž strava tradičně mastné kyseliny neobsahovala v takovém množství. Zejména v posledních třech měsících těhotenství jsou omega-3 kyseliny důležité pro vývoj mozku a zraku plodu, nedostatečné množství EPA může způsobit až zpomalení psychomotorického a vizuálního vývoje. Jejich hladina přitom ke konci těhotenství a po porodu klesá až na polovinu. Také obsah EPA a DHA v mateřském mléce je zcela závislý na jejich množství ve stravě matky. 

Dávkování: Užívejte 2-3 tobolky denně. Snadno polykatelné tobolky jsou bez pachutě rybiny.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím