Walmark Marťánci Gummi Echinacea 30mg tbl.50+50 Ván.16

Výhodná cena

Marťánci Gummi limitovaná edice 50 + 50 tablet. Vitamíny a minerály s echinaceou pro posílení imunity dětí. Dárkové balení s marťanskou čelovkou zdarma.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Walmark, a.s., Třinec
Kategorie: Imunita
Vánoce i po Vánocích!
Vitamíny, minerály, antioxidanty
Pečujte o zdraví dětí!
Expedice: Dostupný na dotaz

Marťánci Gummi jsou želatinové tablety pro děti obsahující komplex vitaminů a minerálů ve formě velmi chutných želatinových marťánků. Limitovaná edice s dárkem - čelovkou zdarma. Z krabičky můžete vystříhnout a složit Marťánka. Uvnitř balení naleznete samolepku a kód pro možnou výhru vesmírného projektoru či dalších dárků.

Každý Marťánek obsahuje doporučované množství vitaminů, minerálů a aktivních látek důležitých pro správný fyziologický vývoj dětí. Navíc Marťánci obsahují echinaceový extrakt (z Echinacea purpurea, třapatka nachová), vitamin C a zinek pro podporu obranyschopnosti. Složení ve dvou gumových Marťáncích: Vitamin B3 16,0mg,  Vitamin B5 6,0mg, Vitamin B12 2,5µg, Vitamin D3 5,0µg, Vitamin C 80,0mg, Vitamin E 12,0mg, Vitamin K 25,0µg, Biotin 50,0µg, Kyselina listová 200,0µg, Zinek 10,0mg,60mg Echinacea purpurea stnd. extrakt 6:1, ekvivalentní 360mg sušené rostliny). Marťánci obsahují pouze přírodní barviva, neobsahují lepek, laktózu ani konzervační látky. Jsou ve dvou lahodných ovocných příchutích: jahoda a třešeň.

Dávkování: 1 tableta denně po jídle nechat rozpustit v ústech. Není určeno dětem do 3 let. Nejsou vhodné pro diabetiky, obsahují cukr glukózu a sacharózu.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím