Walmark Dialevel 90 tablet

Dárek zdarma

Walmark Dialevel s obsahem aktivních látek pro správnou hladinu cukru v krvi: skořice, chrom a kys. alfa-lipoová. Zejména pro diabetiky a osoby s nadváhou.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Walmark, a.s., Třinec
Kategorie: Srdce, cévy, diabetes
Expedice: Dočasně nedostupný

Walmark Dialevel je doplněk stravy s obsahem tří účinných látek, které napomáhají udržení správné hladiny cukru v krvi. Je určený pro diabetiky, osoby s predispozicemi k rozvoji cukrovky, osoby s poruchami glukózové tolerance nebo osoby s nadváhou. Při užívání Dialevelu je velmi vhodné dodržovat také obecná preventivní opatření, jako je speciální dieta a cvičení. Účinek Dialevelu je dán třemi aktivními látkami: kyselinou alfa-lipoovou, skořicí a chromem.

Kyselina alfa-lipoová je nasycená mastná kyselina, kterou tělo vytváří pouze ve velmi malých dávkách. Je významným antioxidantem, někdy nazývana také "univerzální antioxidant", neboť je rozpustná jak v tucích, tak ve vodě. Působí proti rozvoji cukrovky, snižuje hladinu glukózy v krvi a pomáhá ji udržovat na stálé úrovni.

Skořice je známé koření, je to aromatická kůra tropického stromu skořicovníku s nasládlou chutí a příjemnou vůní. Pomáhá zlepšovat trávení, zejména metabolismus tuků a cukru u lidí trpících cukrovkou. Stimuluje a prohřívá trávicí soustavu a je nápomocná při průjmech, kolikách, nevolnostech a nadýmání. Má antibakteriální a dezinfekční účinek.

Chrom omezuje kolísání hladiny glukózy v krvi, proto pomáhá diabetikům a také osobám, které přepadají náhlé chutě na sladkosti.

Dávkování: 1-2 tablety denně zapít přiměřeným množstvím tekutin.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím