Volný dech nosní pásky pro suchou pleť 10ks

Nosní pásky Volný dech šetrně rozevírají nosní cesty a tak napomáhají volnějšímu dýchání a zabraňují chrápání. Zvyšují průchodnost dýchacích cest až o 31%.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Smithkline Beecham Consumer Healthcare, Brentford
Kategorie: Sport a sex
Expedice: Dočasně nedostupný

Volný dech patentované nosní pásky uvolňují nosní cesty jejich šetrným a jemným rozevřením pomocí dvou pružných částí (patentovaný princip reflexní pružiny). Umožňují tak volné dýchání nejen těm, kdo mají ucpaný nos, zduřelou nosní sliznici či trpí patologiemi nosní přepážky. Pomáhají zlepšit dýchání při rýmě doprovázející nachlazení i při alergiích. Špatná průchodnost nosních cest je jednou z hlavních příčin chrápání, neboť nutí k dýchání ústy namísto nosem. Pásky Volný dech proto prostřednictvím zprůchodnění nosních cest zabraňují chrápání a zlepšují tak kvalitu spánku nejen osoby postižené chrápáním, ale i partnera či dalších osob spících ve stejné místnosti. Pásky jsou často používané také sportovci, zejména běžci či cyklisty pro zvýšení průchodnosti dýchacích cest při aktivním sportování. Nosní pásky jsou běžné velikosti, vhodné i pro suchou a citlivou pleť.

Použití: Pásky díky samolepící vrstvě spolehlivě drží a unikátní tvar umožňuje jejich pohodlné umístění. Nepoužívejte déle než 12 hodin denně, neaplikujte na poraněnou, spálenou či podrážděnou kůži. Pro dospělé a děti od 5 let.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím