VitaSmart Skořice 1200mg + zázvor 60 tablet

Výhodná cena

VitaSmart Skořice a zázvor 60 tablet pro urychlení spalování tuků a stálou hladinu cukru v krvi. Pomáhá udržet normální hladinu cholesterolu. Antioxidant.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Kilitrade a.s.
Kategorie: Hubnutí bez námahy
Expedice: Dočasně nedostupný

VitaSmart Skořice se zázvorem je unikátní přípravek s obsahem dvou aktivních látek pro usnadění hubnutí. Skořice pomáhá udržet stálou hladinu glukózy v krvi a má antioxidační účinek, zázvor ovlivňuje metabolismus, což vede k rychlejšímu spalování tuků během celého dne.

Skořice je jedno z nejznámějších koření s nasládlou chutí a příjemnou vůní. Je to kůra tropického stromu skořicovníku (Cinnamomum). Pomáhá zlepšovat trávení, zejména metabolismus cukrů (je proto mimo jiné velmi vhodná pro osoby trpící diabetem). Udržuje stálou hladinu cukru v krvi, snižuje cholesterol. Prohřívá a stimuluje trávicí systém, pomáhá při poruchách trávení, nadýmání, nevolnostech a kolikách. Má dezinfekční a antibakteriální účinky, působí proti infekcím. Účinně napomáhá při snižování nadváhy.

Zázvor je koření výrazné štiplavé výrazné chuti, jedná se o mletý oddenek rostliny zázvoru lékařského (Zingiber officinale). Pomáhá při žaludečních nevolnostech (včetně cestovatelských a těhotenských), zlepšuje trávení, snižuje cholesterol. Je dobrým pomocníkem při snižování tělesné hmotnosti. Má také účinky antibakteriální a protizánětlivé, pomáhá léčit chřipku a nachlazení a stimuluje imunitu.

Dávkování: 1-2 tablety denně zapít dostatečným množstvím tekutiny. Není určeno pro děti do 16 let, kojící ani těhotné ženy. Pro dosažení optimálního účinku je doporučeno užívání po dobu 2-3 měsíců.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím