Vincentka nosní sprej junior 25ml

Sprej naplněný minerální vodou Vincentka napomáhající udržovat fyziologickou funkcni nosní sliznice dětí.

Dostupnost: Skladem
Výrobce: Vincentka, a.s.
Kategorie: A rýmička Vás neskolí!
Alergie
Expedice: Expedice do 48 hodin

75 Kč

Cena bez DPH: 61,98 Kč
Stará cena: 84 Kč
Ušetříte: 9 Kč, 11%
DOPRAVA již od 58,- Kč

Sprej naplněný minerální vodou Vincentka z přírodního léčivého zdroje z Luhačovic. Ošetřuje sliznici nosohltanu, udržuje přirozenou čistící schopnost nosní sliznice a fungování optimální slizniční imunity, čímž napomáhá chránit před infekcí horních cest dýchacích. Vhodný zejména v prostorách s nižší vlhkostí vzduchu, klimatizovaných a vytápěných místnostech a prostředí znečištěném prachovými částicemi. Doporučuje se používání tako po operacích nosu a k prevenci suchých zánětů nosní sliznice.

Vincentka je hypotonická minerální voda s obsahem solí jodu, napomáhá při prevenci zejména chronických bakteriálních infekcí horních cest dýchacích, jako jsou chronické rýmy, záněty dutin, u dětí brání také rozvoji opakujících se zánětů průdušek a rým. Má podobný osmotický tlak jako vnitřní prostředí lidského organismu, proto je velmi dobře snášena jak při pití, tak při aplikaci na sliznice.

Oproti standardnímu spreji má Vincentka Junior nižší tlak rozprašovače, zúžený konec aplikátoru a poloviční dávku vstřiku.

Použití: Četnost ani délka užívání není omezena.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím