Vibovit School 8+ let 30 cucavých tablet

Vibovit School 8+ let vitamíny + železo 30 cucavých multivitamínových tablet s minerály pro děti od 8 let. Zábavné tvary s příchutí lesních plodů.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Brunel Healthcare
Kategorie: Imunita
Vitamíny, minerály, antioxidanty
Pečujte o zdraví dětí!
Expedice: Dočasně nedostupný

Vibovit School 8+ let je přípravek s obsahem celkem 17 vitaminů a minerálů určený pro děti od 8 let. Tablety jsou cucavé s příchutí lesních plodů a mají podobu zábavných tvarů. Pro správný vývoj dětského organismu, kostry, imunitního systému, mozku i schopnosti učení je důležitá správná skladba výživy dětí. Případné výživové nedostatky pak mají negativní vliv na zdravotní stav i další vývin, vhodný doplněk stravy může dodat chybějící vitamíny a minerální látky. Důležitý zejména u aktivních dětí, u kterých jejich aktivita zvyšuje nároky na příjem těchto látek. Tablety jsou bez umělých aromat, bez laktózy, se sladidly.

Dávkování: Děti od 8 let 1 taletu denně rozpustit v ústech. Doporučené dávkování nepřekračujte, nadměrná konzumace může působit projímavě.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím