Vibovit Junior 4-7 let 30 cucavých tablet

Vibovit Junior 4-7 let vitamíny + železo 30 cucavých tablet. Multivitaminový přípravek s minerály pro děti od 4 let. Zábavné tvary s příchutí lesních plodů.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Brunel Healthcare
Kategorie: Imunita
Vitamíny, minerály, antioxidanty
Pečujte o zdraví dětí!
Expedice: Dočasně nedostupný

Vibovit Junior je přípravek s obsahem celkem 13 vitaminů a minerálů určený pro děti od 4 let. Tablety jsou cucavé s příchutí lesních plodů a mají podobu zábavných tvarů. Pro správný vývoj dětského organismu, kostry, imunitního systému, mozku i schopnosti učení je důležitá správná skladba výživy dětí. Případné výživové nedostatky pak mají negativní vliv na zdravotní stav i další vývin, vhodný doplněk stravy může dodat chybějící vitamíny a minerální látky. Důležitý zejména u aktivních dětí, u kterých jejich aktivita zvyšuje nároky na příjem těchto látek. Tablety jsou bez umělých aromat, bez laktózy, se sladidly. Každá cucavá tableta obsahuje: vitamin C, niacin, kyselina listová, železo, biotin, vitamin A, jód, vitamin D, kyselina pantothenová, vitamin B6, vitamin B1, vitamin B2, vitamin B12.

Dávkování: Děti od 4 let 1 tabletu denně rozpustit v ústech. Doporučené dávkování nepřekračujte, nadměrná konzumace může působit projímavě.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím