Věrnostní program

Věrnostní program www.mujmagistr.cz

Rádi pečujeme o Vaše zdraví a velmi si vážíme věrných zákazníků. Protože bychom je chtěli odměnit, nabízíme možnost sbírat věrnostní PILULKY a nakoupit si za sníženou cenu.

Hned příští nákup může být ještě levnější!

Věrnost se u nás vždy vyplatí. Všem registrovaným zákazníkům připíšeme za každý nákup určitý počet bonusových PILULEK. Ty mohou být následně použity ke zlevnění nákupu. Je jen na Vás, použijete-li pilulky průběžně, nebo si je budete sbírat a jednou za čas si tím výrazněji snížíte celkovou cenu nákupu.

 

10 PILULEK = 1 Kč

 

Jak a za co získám PILULKY?

- Věrnostní program je určen registrovaným zákazníkům. Je třeba se nejdříve ZAREGISTROVAT a při každém dalším nákupu se PŘIHLÁSIT do systému. Odkaz na přihlášení najdete v pravém horním rohu obrazovky.

- Věrnostní PILULKY můžete získat nákupem na mujmagistr.cz. V tomto případě se PILULKY připisují automaticky dle hodnoty, která je uvedena u každého produktu. Na Váš účet jsou pak připsány ve chvíli, kdy je Vám objednávka odeslána, případně předána na některé z našich poboček.

- Nákupem vybraných produktů můžete získat zvláštní PILULKY navíc. Tyto produkty jsou ozačeny ikonkou jak ve výpisu produktů, tak v jejich detailu. Počet bonusových PILULEK je uveden v detailu produktu.

- Zvláště si pak ceníme Vašeho názoru. Za každý komentář k produktu Vám na Váš účet přidělíme 20 PILULEK navíc (maximálně však 200 pilulek).

- Věříme, že nákup v naší online lékárně je pro Vás příjemným zážitkem. Za sdílení tohoto názoru v dotazníkovém formuláři heureka.cz či zbozi.cz Vám bude obratem připsáno 100 PILULEK jako poděkování za pomoc při držení dobrého jména naší společnosti.

- Registraci nového zákazníka vnímáme jako projev důvěry. Důvěra je ve vztahu magistra a pacienta zvláště důležitá, proto každý nově registrovaný uživatel získá na svůj účet 100 PILULEK.

Jak mohu PILULKY použít?

- Použití PILULEK ke slevě je velmi jednoduché a intuitivní. Ověřte si, že jste PŘIHLÁŠENI. Jedině tak se vám ve Vašem KOŠÍKu zobrazí možnost pro uplatnění slevy. Zaškrnutím políčka "uplatnit slevu" se hodnota Vašeho nákupu sníží o uvedenou částku. Příslušný počet PILULEK tím bude z Vašeho účtu odečten.

- Je jen na Vás, zda si budete PILULKY šetřit, nebo si jimi snížíte cenu hned při příštím nákupu. U nás nejste nijak limitováni časem, PILULKY na Vašem účtu mají neomezenou platnost.

- Při využití PILULEK ke zlevnění nákupu se odečte Vámi zvolený počet PILULEK.

- Přehled o tom, kolik bylo nasbíráno PILULEK, kolik jich již bylo využito a kolik jich je k dispozici, najdete v pravém horním rohu pod odkazem MŮJ ÚČET. Odkaz na MŮJ ÚČET je k dispozici pouze po PŘIHLÁŠENÍ do systému!

Podmínky věrnostního programu PILULKA

- Zákon nedovoluje uplatnit slevy za nákup náhrad mateřského mléka pro děti ve věku do 6 měsíců. (Tento typ náhrad mateřského mléka je obvykle označen číslem 1.)

- Maximální možná sleva v rámci jedné objednávky při využití věrnostních PILULEK ke zlevnění ceny je 10% z celkové ceny objednávky.

- Věrnostní PILULKY lze uplatnit na slevu z nákupu - nelze je žádným způsobem proměnit na hotovost.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím