Uroval pastilky 30 pastilek

Uroval pastilky 30 cucavých pastilek při potížích močových cest a močového měchýře. Vhodné při opakovaných infekcích močových cest a pro dlouhodobé užívání.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Valosun
Kategorie: Močové cesty, zvětšená prostata
Pečujte o zdraví dětí!
Expedice: Dočasně nedostupný

Uroval pastilky obsahují dvě účinné látky: brusinkový extrakt (270mg v jedné pastilce) a jednoduchý cukr D-manosu (20mg v jedné pastilce). Tyto účinné látky se po užití rychle vstřebávají a jsou dopraveny do ledvin, jimi pak filtrovány do moče. Zde v močových cestách pak brání nežádoucím bakteriím (zejména typu E. coli) přichycení a pomnožení na jejich povrchu. Uroval pstilky jsou vhodné zejména při opakovaných zánětech močových cest a pro dlouhodobé užívání. Přípravek Uroval manosa (ve formě tablet) prošel klinickými testy a prokázal zlepšení obtíží u 90% sledovaných osob. Léková forma pastilek je velmi chutná a pohodlná pro použití kdykoli během dne, navíc zamezují tvorbě zubního plaku (neobsahují cukr, ale sukralózu a sorbitol, takže pastilky jsou vhodné i pro diabetiky).

Dávkování: 1-2 pastilky denně nechte zvolna rozpustit v ústech. Doporučené dávkování nepřekračujte. Nedojde-li ke zlepšení obtíží do 3-5 dní, vyhledejte lékaře. Přípravek je vhodný pro těhotné a kojící ženy. Není určeno pro děti do 3 let. pastilky neobsahují lepek.

Nezapomínejte dbát na zvýšený příjem tekutin, který se doporučuje při chorobách močových cest a močového měchýře.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím