Uroval Manosa AKUT+ 30 tablet

Výhodné balení

Uroval Manosa Akut+ brusinkovým extraktem, D-manosou a bakteriálním lyzátem při potížích močových cest a měchýře s účinkem proti nežádoucím bakteriím.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Valosun
Kategorie: Močové cesty, zvětšená prostata
Ó ženy ženy!
Expedice: Dočasně nedostupný

Uroval Manosa Akut+ obsahuje tři účinné látky ve vysoké koncentraci: brusinkový extrakt (Vaccinium macrocarpon) v maximální denní dávce, jednoduchý cukr D-manosu a baktriální lyzát E. coli. Tyto účinné látky se po užití rychle vstřebávají a jsou dopraveny do ledvin a jimi filtrovány do moče. V močových cestách pak zabraňují nežádoucím bakteriím (zejména typu E. coli) přichycení a pomnožení na jejich povrchu. Bakteriální lyzát nepředstavuje žádnou hrozbu pro organismus, neboť se jedná o rozbité a porušené buňky E. coli, nemohou tedy vyvolat v organismu žádné onemocnění, ovšem schopnost aktivovat imunitní systém organismu je zachována. Přípravek Uroval Manosa (který předcházel vylepšenému složení Uroval Manosa Akut) prošel klinickými testy a prokázal zlepšení obtíží u 90% sledovaných osob.

Dávkování: 1-2 tablety denně zapijte dostatečným množstvím tekutin. Doporučené dávkování nepřekračujte. Nedojde-li ke zlepšení obtíží do 3-5 dní, vyhledejte lékaře. Přípravek je vhodný pro těhotné a kojící ženy, není určeno pro děti do 3 let.

Nezapomínejte dbát na zvýšený příjem tekutin, který se doporučuje při chorobách močových cest a močového měchýře.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím