Uroval D-manosa 15 sáčků

Výhodná cena

Uroval D-manosa 15 sáčků pro přípravu nápoje s rychlým účinkem při urologických potížích. S obsahem D-manosy a prebiotickou vlákninou Inulinem.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Valosun
Kategorie: Senioři v kondici
Močové cesty, zvětšená prostata
Ó ženy ženy!
Expedice: Dočasně nedostupný

Uroval D-manosa 15 sáčků obsahuje monosacharid D-manosu (vysoké množství - 2000mg D-manosy v jednom sáčku) a prebiotikum inulin. D-manosa po transportu do ledvin a jimi pak filtrací do moče znemožňuje nežádoucím patogenním bakteriím (zejména jde o E. coli) k uchycení na povrchu stěn močových cest, jejich následnému množení. Prebiotika (Inulin) jako prospěšné látky jsou součástí nestravitelné složky potravy. Ve střevě potom podporují růst a aktivitu přirozené střevní mikroflóry, a tak mají pozitivní vliv na zdraví a prospívání člověka. Nejčastěji získáváme prebiotika jako oligosacharidy (molekuly složené z 2-10 molekul cukrů) z rostlinné potravy. Střevní mikroflora je nezastupitelnou a přirozenou součástí  trávicí soustavy. Střevní bakterie mají mnoho významů pro fungování lidského organismu: podporují trávení, jsou součástí imunitního systému, vytvářejí vitamíny skupiny B. Pokud střevní osídlení funguje správně a v dostečné míře, zabraňuje v usídlení nežádoucím bakteriím a chrání organismus před škodlivými látkami ve stravě. Jejich správnou funkci však může narušit řada vlivů - nevhodný způsob stravování, zatížení organismu stresem nebo i užíváním antibiotik.

Použití: Obsah sáčku rozpusťte ve sklenici vody a takto připravený nápoj vypijte. Vzniklý nápoj je jen mírně nasládlý, téměř bez chuti. Užívejte dle následujícího doporučeného schématu:
1. den 4x děnně jeden sáček
2.den 3x denně jeden sáček
3. den 2x denně jeden sáček
4. den - 9. den potom jeden sáček denně

Uroval D-manosa mohou užívat také těhotné a kojící ženy a děti od tří let věku. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím