SyneSlim synefrin + karnitin 60tbl

Pro regulaci tělesné hmotnosti prostřednictvím spalování tuků, a to nejen při zvýšené fyzické zátěži.

Dostupnost: Skladem
Výrobce: Nutricius
Kategorie: Hubnutí bez námahy
Expedice: Expedice do 48 hodin

229 Kč

Cena bez DPH: 199,13 Kč
Stará cena: 279 Kč
Ušetříte: 50 Kč, 18%
DOPRAVA již od 58,- Kč

SyneSlim obsahuje dvě hlavní účinné látky, synefrin a l-karnitin, které pomáhají při regulaci tělesné hmotnosti prostřednictvím zvýšeného spalování tuků.

Synefrin je obsažen v kůře pomeranče (oplodí plodu pomerančovníku). Je podobný efedrinu, ale bez jeho nežádoucích centrálních účinků. Podněcuje organismus k vyšší tvorbě tepla navozením umělého "pocitu chladu" (aniž by člověku byla zima). Energii pro tvorbu tepla organismus získává mobilizací z uložených tukových buněk. Tento proces funguje i bez zvýšené fyzické aktivity.

L-karnitin se v určitém množství vyskytuje v lidském těle, podobá se aminokyselinám. Kromě účinku při regulaci hmotnosti také regeneruje po fyzické zátěži, zvyšuje odolnost a je důležitým zdrojem energie pro činnost srdce.

Dávkování: Bez fyzické zátěže 1 tabletu ráno 1 v poledne. Při fyzické zátěži 2 tablety 30 před zátěží. Maximální denní dávka 2 tablety by neměla být překračována. Není vhodné pro děti do 15 let, těhotné ani kojící ženy.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím