Swiss SunProtect KIDS F50 locio 250ml + Panthenol 50ml

SunProtect Swiss KIDS locio 250ml + Panthenol 50ml. Opalovací mléko s velmi vysokou ochranou proti slunečnímu záření pro dětskou či zvlášť citlivou pokožku.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s.
Kategorie: Připraveni na cesty
Pečujte o zdraví dětí!
Jdeme chytat bronz!
Expedice: Dočasně nedostupný

Opalovací mléko Swiss SunProtect KIDS je určeno pro zvlášť citlivou pokožku dětí či dospělých. Dlouhodobě chrání před spálením a zároveň zabraňuje vysoušení pokožky a zpomaluje stárnutí způsobené slunečními paprsky díky vysokému obsahu panthenolu, vitaminu E a výtažku z aloe vera. Díky své konzistenci se velmi dobře nanáší, rychle vstřebává bez zanechání mastného filmu a poskytuje ochranu a 24hod hydrataci na slunci i ve vodě. Swiss SunProtect KIDS chrání proti UVA i UVB paprskům účinně a dlouhodobě, je obzvlášť odolný proti vodě a byl dermatologicky testován na citlivé pokožce.

Použití: Naneste potřebné množství mléka Swiss SunProtect před pobytem na slunci. Nedostatečné množství snižuje ochranný efekt. Pro udržení ochranného efektu naneste opakovaně po pobytu ve vodě, pocení či osušení ručníkem. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, ani opalovací přípravky s nejvyšším faktorem neposkytují úplnou ochranu před spálením. Dlouhý pobyt na slunci může způsobti vážné zdravotní komplikace. Zejména u dětí nezapomínejte na pokrývku hlavy a vyhýbejte se polednímu sluníčku. Zamezte styku opalovacího prostředku s textiliemi, mohou vzniknout neodstranitelné skvrny. Nepoužívejte do očí a na sliznice. Vhodné pro děti od 1 roku.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím