Swiss SunProtect KIDS F30 spr 250ml + Panthenol 50ml

SunProtect Swiss KIDS spray F30 250ml + Panthenol 50ml. Vysoká UVA/UVB ochrana citlivé pokožky dětí i dospělých. S vitaminem E, aloe vera a panthenolem.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s.
Kategorie: Připraveni na cesty
Pečujte o zdraví dětí!
Jdeme chytat bronz!
Expedice: Dočasně nedostupný

Swiss SunProtect KIDS sprej můžete použít pro zvlášť citlivou pokožku dětí či dospělých. Dlouhodobě chrání před spálením od sluníčka, zabraňuje vysoušení pokožky a zpomaluje stárnutí způsobené slunečními paprsky, a to díky vysokému obsahu panthenolu, vitaminu E a výtažku z aloe vera. Lehká konzistence a komfortní aplikace sprejem s rychlou vstřebatelností bez zanechání mastného filmu. Poskytuje ochranu a 24hod hydrataci pokožky na slunci i ve vodě. Swiss SunProtect KIDS sprej chrání proti UVA i UVB paprskům účinně a dlouhodobě, je obzvlášť odolný proti vodě (zajišťuje Watr-proof comlex) a byl dermatologicky testován na citlivé pokožce.

Použití: Aplikujte potřebné množství Swiss SunProtect před pobytem na slunci (u dětí postačí cca 2-5 čajových lžiček přípravku, u dospělých spotřebujete přibližně 36g opalovacího přípravku - tedy 6 čajových lžiček). Nedostatečné množství snižuje ochranný efekt. Pro udržení ochranného efektu naneste opakovaně po pobytu ve vodě, jestliže se potíte či po osušení ručníkem. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, ani opalovací přípravky s nejvyšším faktorem neposkytují úplnou ochranu před spálením. Dlouhý pobyt na slunci může způsobti vážné zdravotní komplikace. Zejména u dětí nezapomínejte na pokrývku hlavy. Vyhýbejte se polednímu sluníčku. Zamezte styku opalovacího prostředku s textiliemi, mohou vzniknout neodstranitelné skvrny. Nepoužívejte do očí a na sliznice. Vhodné pro děti od 1 roku.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím