Swiss SunProtect F30 spray 250ml + Panthenol 50ml

SunProtect Swiss SPF30 spray 250ml + Panthenol 50ml zdarma. Vysoká UVA/UVB ochrana proti slunečnímu záření v komfortním spreji s panthenolem a vitaminem E.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s.
Kategorie: Jdeme chytat bronz!
Expedice: Dočasně nedostupný

Swiss SunProtect spray je určen pro všechny typy pokožky, včetně zvlášť citlivé pokožky dětí či dospělých. Dlouhodobě chrání před spálením a zároveň zabraňuje vysoušení pokožky a zpomaluje stárnutí způsobené slunečními paprsky díky vysokému obsahu panthenolu a vitaminem E. Díky komfortní formě spreje se velmi snadno nanáší a rychle vstřebává bez zanechání mastného filmu. Poskytuje ochranu a čtyřiadvacetihodinovou hydrataci na slunci i ve vodě. Swiss SunProtect spray chrání proti UVA i UVB paprskům účinně a dlouhodobě, je obzvlášť odolný proti vodě a byl dermatologicky testován na citlivé pokožce.

Použití: Naneste potřebné množství přípravku Swiss SunProtect před pobytem na slunci. Nedostatečné množství snižuje ochranný efekt. Pro udržení ochranného efektu naneste opakovaně po pobytu ve vodě, při pocení či osušení ručníkem. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, ani opalovací přípravky s nejvyšším faktorem neposkytují úplnou ochranu před spálením, dlouhý pobyt na slunci může způsobti vážné zdravotní komplikace, zejména u dětí. Dětem nezapomínejte dát vhodnou pokrývku hlavy a vyhýbejte se polednímu slunci. Zamezte styku opalovacího prostředku s textiliemi, mohou vzniknout neodstranitelné skvrny. Nepoužívejte do očí a na sliznice. Vhodné pro děti od 1 roku.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím