Swiss SunProtect F20 locio 250ml + Panthenol 50ml

SunProtect Swiss F20 locio 250ml + Panthenol 50ml. Opalovací mléko s účinnou UVA/UVB ochranou, s panthenolem a vitaminem E proti vysoušení a stárnutí pokožky.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s.
Kategorie: Jdeme chytat bronz!
Expedice: Dočasně nedostupný

Opalovací locio Swiss SunProtect  je určeno pro všechny typy pokožky, dětí i dospělých. Chrání před spálením, zároveň zabraňuje vysoušení pokožky a zpomaluje stárnutí způsobené slunečními paprsky díky vysokému obsahu panthenolu, vitaminu E. Díky své konzistenci se velmi dobře nanáší, rychle vstřebává bez zanechání mastného filmu a poskytuje ochranu a 24hod hydrataci na slunci i ve vodě. Swiss SunProtect lotio chrání proti UVA i UVB paprskům účinně a dlouhodobě, je obzvlášť odolný proti vodě. Dermatologicky testováno.

Použití: Naneste potřebné množství mléka Swiss SunProtect před pobytem na slunci. Nedostatečné množství snižuje ochranný efekt. Pro udržení ochranného efektu naneste opakovaně po pobytu ve vodě, po osušení ručníkem, či jestliže se potíte. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, ani opalovací přípravky s nejvyšším faktorem neposkytují úplnou ochranu před spálením. Dlouhý pobyt na slunci může způsobti vážné zdravotní komplikace. Zejména u dětí nezapomínejte na pokrývku hlavy a vyhýbejte se polednímu sluníčku. Zamezte styku opalovacího prostředku s textiliemi, mohou vzniknout neodstranitelné skvrny. Nepoužívejte do očí a na sliznice. Vhodné pro děti od 1 roku.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím