Swiss Imunit Laktobacily Junior 60 tablet + 12 zdarma

Přípravek s obsahem unikátního komplexu Jogokult FENYKL (5 kmenů laktobacilů, selenu, fenyklového extraktu a prebiotika inulinu).

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s.
Kategorie: Imunita
Zažívání bez potíží
Pečujte o zdraví dětí!
Expedice: Dočasně nedostupný

Střevní mikroflora je přirozenou nezastupitelnou součástí  trávicí soustavy. Střevní bakterie mají mnoho významů pro fungování organismu: podporují trávení, jsou součástí imunitního systému těla, vytvářejí vitamíny skupiny B a další. Pokud fungují správně a v dostečné míře, zabraňují v usídlení nežádoucím bakteriím a chrání organismus před škodlivými látkami ve stravě. Jejich správnou funkci však může narušit řada vlivů, jako například nevhodný způsob stravování, stres a zatížení organismu nebo i užívání antibiotik.

Swiss Imunit Laktobacily Junior obsahují komplex Jogokult FENYKL, který je unikátní kombinací 5 kmenů laktobacilů a bifidobakterií, prebiotika inulinu, fenyklového extraktu a selenu (který ochraňuje buňky před oxidativním stresem). Každá kapsle je speciálně vyrobena pomocí techniky zvané enkapsulace, která zaručuje její průchod agresivním kyselým prostředím žaludku a působením probiotických organismů až ve střevě, tedy na místě, kde jsou potřebné. Všechny přípravky řady Swiss Imunit Junior jsou vyvíjeny s ohledem na specifické potřeby dětského organismu a jeho obranyschopnosti.

Dávkování: 1 až 2 tablety denně, pro vyšší účinost nejlépe nechat volně rozpustit v ústech. Vhodné pro děti od 3 let. Vhodné i pro diabetiky a během užívání antibiotik.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím