Swiss Imunit Laktobacily Junior 36 tablet

Výhodná cena

Swiss Imunit Laktobacily Junior obsahuje unikátní komplex Jogokult fenykl (5 probiotických kmenů, extrakt z fenyklu, selen a prebiotikum inulin z čekanky).

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s.
Kategorie: Imunita
Zažívání bez potíží
Pečujte o zdraví dětí!
Expedice: Dočasně nedostupný

Střevní mikroflora tvoří nezastupitelnou přirozenou součást trávicího traktu. Střevní bakterie mají pro fungování organismu mnoho významů: podpora trávení, důležitá část imunitního systému, tvorba viaminů skupiny B a další. Při správném a dostatečném fungování brání usídlování nežádoucích bakterií a ochraňuje organismus před účinkem škodlivých látek přítomných ve stravě. Jejich funkci může snadno narušit řada vnějších vlivů, jako je například nevhodný způsob stravování, zvýšená zátěž organismu a stres nebo také užívání antibiotik.

Přípravek Swiss Imunit Laktobacily Junior obsahuje unikátní komplex Jogokult Fenykl, jež je speciální kombinací 5 kmenů bifidobakterií a laktobacilů, výtažku z fenyklu, prebiotika inulinu a antioxidantu selenu (minerál chránící buňky před oxidativním stresem). Jednotlivé kapsle jsou vyrobeny pomocí zvláštní techniky enkapsulace, která zajišťuje jejich průchod přes kyselé agresivní prostředí žaludku; pak mohou probiotické organismy působit až na místě, kde jsou potřebné, tedy ve střevě. Veškeré přípravky Swiss Imunit Junior jsou připravovány s ohledem na specifické potřeby organismu dětí a jeho obranyschopnosti.

Dávkování: 1 - 2 tablety denně. Pro zvýšení účinnosti je lepší je nechat volně rozpustit v ústech. Vhodné pro děti od 3 let, diabetiky a po dobu užívání antibiotik.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím