Sinex Vicks aloe+eukalyptus nosní sprej 15ml

Sinex Vicks aloe a eukalyptus nosní sprej k úlevě od příznaků ucpaného nosu při rýmě a nachlazení. S aloe vera a eukalyptem pro hojení nosní sliznice.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Procter Gamble
Kód SÚKL: 0165064
Kategorie: A rýmička Vás neskolí!
Expedice: Dočasně nedostupný

Sinex Vicks Aloe a Eukalyptus 0,5 mg/ml, nosní sprej, roztok
Oxymetazolini hydrochloridum 0,5 mg/ml
1 vstřik (50 μl) obsahuje oxymetazolini hydrochloridum přibližně 25 mikrogramů

Sinex Vicks aloe a eukalyptus nosní sprej se používá k místní úlevě od příznaků rýmy, zánětu dutin a nachlazení, jako je ucpaný nos a oteklá nosní sliznice. Účinek nastupuje do několika minut a přetrvává 6 až 8 hodin. Pužívat jej mohou dospělí a děti od šesti let. Léková forma spreje umožňuje pohodlné použití. Aloe vera zvlhčuje nosní sliznici, eukalyptus přináší příjemnou vůni a pocit volného dýchání.

Použití a dávkování: Dospělí a děti nad 10 let: 1-2 vstřiky do každé nosní dírky maximálně 2-3x denně, děti od 6 do 10 let 1 vstřik do každé nosní dírky maximálně 2-3x denně. Není určeno dětem do 6 let. Nepoužívejte déle než týden, poté lék vysaďte a v případě potřeby místo něj použijte mořskou vodu. Sinex Vicks nosní sprej je lék k vnějšímu podání (vstříknout do nosních dírek). Čtěte pozorně příbalový leták a užívejte v souladu s informacemi v něm obsaženými.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím