SD-Check GOLD Glukometr + 50 proužků navíc

Glukometr a testovací proužky pro kontrolu aktuálního stavu hladiny glukózy v krvi nejen pro diabetiky. Není určen ke změně medikace bez rady lékaře.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Standard Diagnostics, Inc.
Kategorie: Vánoce i po Vánocích!
Srdce, cévy, diabetes
Expedice: Dočasně nedostupný

Glukometr (přístroj pro měření krevní hladiny glukózy) SD-Check Gold je určen pro osobní měření hladiny krevního cukru z čerstvé kapilární krve odebrané z konečku prstu. Měření je možné provádět v domácím prostředí tzv. neinvazivní metodou (diagnostika in vitro). Glukometr není určen k laickému stanovení diagnózy diabetu ani změnám v medikaci bez určení odborným lékařem.

Sada SD-Check Gold obsahuje přístroj k měření, měřicí proužky, autolancetu (pero k odběru kapilární krve ze špičky prstu) a lancety (jehličky), kontrolní proužek a baterii. Pomocí tohoto přístroje je možné změřit hladinu glukózy v krvi, vyvolat z paměti a vyhledat výsledky minulých měření, zjistit průměrné hladiny z výsledků za posledních 7, 14 nebo 30 dní. Výsledky jsou zobrazovány v jednotkách mmol/l nebo mg/ml (dle vlastní volby). Pomocí kontrolního proužku lze zkontrolovat správnou funkčnost přísroje. Měřicí proužky SD-Check Gold jsou vybaveny unikátním samonasávacím senzorem a zlatou měřicí elektrodou.

Glukometr pracuje na principu biochemické reakce: na kapičku krve je přivedeno elektrické napětí a koncentrace glukózy je pak vypočítána z velikosti proudu. Celé měření trvá pouze několik sekund. Přístroj použíejte pouze s SD-Check Gold měřicími proužky. Podrobný návod včetně vyobrazení a popisu přístroje je v přiloženém návodu k obsluze.

Dávkování a použití: Před použitím prostudujte přiložený návod. Měření provádějte 1x - 2x denně, pokud neurčí váš odborný lékař jinak.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím