Revalid 270 tobolek

Výhodné balení

Revalid je lék k pomocné léčbě při vypadávání vlasů různého původu, zejm. v důsledku chorob, hormonálních vlivů, u mužů (androgenní alopecie) či po porodu.

Dostupnost: Skladem
Výrobce: Ewopharma, spol. s.r.o, Praha
Kód SÚKL: 0017036
Kategorie: Vánoce i po Vánocích!
Vitamíny, minerály, antioxidanty
Vlasy
Ó ženy ženy!
Jdeme chytat bronz!
Expedice: Expedice do 48 hodin

1 179 Kč

Cena bez DPH: 1 071,82 Kč
Stará cena: 1 350 Kč
Ušetříte: 171 Kč, 13%
DOPRAVA již od 58,- Kč

Revalid 270 tobolek je biologicky aktivní léčivý přípravek k obnovení vlasů a nehtů, vyvinutý odborníky ve Švýcarsku v roce 1992. Obsahuje esenciální látky, vitamíny a minerály a stopové prvky. Soubor těchto účinných látek aktivuje metabolismus, napomáhá vytvářet keratin a podporuje tak růst vlasů a nehtů.

Vitaminy B1, B5, B6 a B10 a aminokyseliny methionin a cystein stimulují vlasovou cibulku k podpoře růstu vlasu. Minerály měď, zinek a železo posilují rostoucí vlas a extrakty z prosa, pšeničných klíčků a kvasnic jej dokonale vyživují. Revalid je možné použít k obnově poškozených vlasů z různých příčin (včetně fyzického traumatu či chemického působení). Vlasy se obnovují rychleji, mají potřebnou pevnost, elasticitu a zdravý vzhled. Užívání Revalidu je velmi vhodné také při onemocněních pokožky hlavy, jako jsou lupy, seborrhoea či svědění.

Pro zdravý vzhled vlasů a nehtů je důležitá pestrá a vyvážená strava; nejsou vhodné diety přísně omezující či extrémně nízkokalorické. Také používání agresivních přípravků či technik vlasům neprospívá (přílišné zesvětlování, časté barvení, horké sušení či rovnání pomocí vysokých teplot, častý pobyt na přímém slunci a podobně). Pro ochranu nehtů je důležité používání pracovních rukavic i při běžných domácích pracech, zejména při používání čistících prostředků.

Dávkování a použití: Dospělí a děti od 12 let 3x denně 1 tobolku zapít tekutinou, nejlépe po jídle nebo během jídla. Při závažnějších problémech 1. měsíc 3x denně 2 tobolky. Růst vlasů je poměrně pomalý, proto je důležité nepřetržité užívání Revalidu během růstové periody, alespoň však 3 měsíce. První výsledky by měly být viditelné přibližně po 3 až 4 týdnech. Terapii je možné několikrát zopakovat.

Revalid 270 tobolek je registrovaný lék určený k vnitřnímu užívání.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím