Rakytníček multivit.želatinky 2x70ks + svítící ventilky

Dárek zdarma

Želatinové bonbónky Rakytníček s obsahem 20% rakytníkové šťávy. Příchuť hruška a višeň. Výhodné balení 2x70ks a 2 svítící ventilky na kolo uvnitř.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Terezia Company s.r.o.
Kategorie: Pečujte o zdraví dětí!
Expedice: Dočasně nedostupný

Hlavní složkou chutných vitaminových želatinových bonbónů Rakytníček je rakytníková šťáva. Rakytník řešetlákový je strom, jehož plody, bobule oranžové barvy, jsou mimořádně bohaté na přírodní látky a vitaminy. Obsahují až 25x více vitaminu C než citrusové plody, dále provitamin A, vitaminy B1, B2, B6, E, K a F a flavonoidy. Oranžové zbarvení bobulí je způsobeno karotenoidy, kterých obsahují více než známé bohaté zdroje mrkev či tykev. Nejdůležitějším účinkem obsahových látek rakytníku je podpora přirozené obranyschopnosti organismu. Kromě toho přispívá ke správné činnosti zažívacího ústrojí a zdravému vzhledu pokožky. Jako zdroj vitaminu C je výbornou pomocí při stavech únavy a vyčerpání.

Želatinky Rakytníček díky obsahu 20% ovocné šťávy z rakytníku mají výtečnou chuť a jsou lehce stravitelné. S příchutí višně nebo hrušky. Mají veselé tvary postaviček ze Čtyřlístku (Fifinka, Pinďa, Bobík a Myšpulín). Neobsahují konzervační látky, přidaná barviva ani umělá sladidla. Jsou vhodné pro bezlepkovou dietu.

Dávkování: Maximálně 5 želatinových bonbónů denně 3x denně. K vnitřnímu užití, není vhodné pro děti do 3 let. Vhodné pro těhotné a kojící ženy. Případná změna barvy není na závadu a nijak nevlivňuje kvalitu výrobku.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím