Proenzi 3 plus 180 tablet

Proenzi 3 plus je komplexní přípravek pro zdravé klouby. Glukosamin a chondroitin sulfát, MSM a ExPur Complex pro výživu kloubů, chrupavek, vazů a šlach.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Walmark, a.s., Třinec
Kategorie: Vánoce i po Vánocích!
Senioři v kondici
Sport a sex
Expedice: Dočasně nedostupný

Proenzi 3 Plus obsahuje kombinaci účinných látek glukosaminchondroitin sulfátu, MSM a nově i unikátní ExPur komplex. Glukosamin a chondroitin jsou základními stavebními složkami chrupavky kloubů a dalších pojivových tkání (kostí, šlach a vazů). Jsou také zčásti zodpovědné za odolnost chrupavy proti tlaku. ExPur komplex je kombinace kolagenu typu II, jedné ze základních stavebních součástí chrupavky, a vitaminu C, který přispívá ke správné funkci kolagenu, chrupavek a kostí a doporučuje se zejména při zvýšené zátěži nosných kloubů například při sportu, fyzické námaze či nadváze. Proenzi 3 plus působí účinně ve všech kloubech těla (kyčelních, kolenních, kloubech rukou i páteři). Jeho efekt je dlouhodobý, přetrvává až 2-3 měsíce po ukončení užívání. Proenzi 3 Plus je účinný pro všechny klouby, kolenní, kyčelní, klouby páteře i rukou.

Dávkování: Dospělí 3 tablety denně, děti od 12 let 1 tabletu denně, nejlépe po jídle. Při problémech s polykáním je možné tablety rozpůlit či rozdrtit. Dodržujte dostatečný pitný režim.

Doporučená délka užívání: Pro dosažení optimální účinnosti užívejte po dobu alespoň 2-3 měsíců a kůru zopakujte několikrát ročně. Maximálního efektu můžete dosáhnout při dlouhodobém užívání. Pozitivní efekt přetrvává 2-3 měsíce po ukončení užívání přípravku Proenzi.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím