Proč vlk šišlal?

Výhodná cena

Edukační knížka pro děti a rodiče. Jak si správně čistit zoubky? Jak z nudné povinnosti a nepříjemného tématu udělat zábavu a správné návyky v péči o chrup?

Dostupnost: Skladem
Výrobce: StomaTeam
Kategorie: Vánoce i po Vánocích!
Zuby a ústní hygiena
Pečujte o zdraví dětí!
Expedice: Dostupný na dotaz

259 Kč

Cena bez DPH: 235,45 Kč
Stará cena: 350 Kč
Ušetříte: 91 Kč, 26%
DOPRAVA již od 58,- Kč

Tvrzení, že na prvních mléčných zubech nezáleží, protože stejně vypadnou a nahradí je nové, je mýtus velmi rozšířený. Mléčný chrup se kazí velmi rychle, kdy bakterie zubního kazu se snadno dostanou přes mělký kořen dětského zubu do okolních tkání, kde potom mohou způsobit bolestivý otok a závažný zánět. Málo známým faktem také je, že narušení a předčasná ztráta mléčného chrupu může velmi negativně ovlivnit zdravý vývoj následného trvalého chrupu.

Kniha osmnácti pohádek od Doc. MUDr. Evy Kovaľové, PhD. (přeložil David Mondok) - Proč vlk šišlal? - zábavně vzdělávací formou upozorňuje na chyby v péči o ústní dutinu dětí a jejich důsledky. Zároveň je návodem, jak bez nudy udělat z povinnosti a nepříjemného tématu "bolavých zubů" skvělou zábavu nejen pro děti, ale pro celou rodinu. Děti tak získají nenásilnou a pro ně přijatelnou formou správné návyky v péči o zuby a ústa a do budoucna se vyhnou zbytečným bolestem a nepříjemnostem nejen v zubní ordinaci.

Kniha obsahuje také pexeso, omalovánky a zábavné rébusy.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím