Perfect Slim Drink ananasový nápoj 20x2.5g

Perfect Slim Drink ananasový nápoj 20x2.5g je chutný instatní nápoj na zahnání hladu a chuti na mlsání. S vlákninou glukomanan, inulinem a enzymy z ananasu.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Goldim
Kategorie: Hubnutí bez námahy
Expedice: Dočasně nedostupný

Perfect Slim Drink je výborný instantní nápoj v podobě rychle rozpustného prášku baleného v jednotlivých sáčcích. Po rozpuštění vznikne chutný ananasový drink, který rychle zažene hlad i chuť na něco dobrého. Obsahuje rozpustnou vlákninu glukomannan, prebiotikum inulin, ananasový extrakt, vitaminy B1, B2, B5, B6, B9, B12, C, E, niacin a biotin.

Glukomannan je rostlinná ve vodě rozpustná vláknina z kořene asijského stromu konjak (zmijovec, Amorphophalus). Skládá se z nestravitelných polysacharidových řetězců. Má nízký glykemický index a nízkou kalorickou hodnotu. Váže na sebe vodu, tím zvěší objem a výborně zasytí na dlouhou dobu. Jako nestravitelná složka potravy přispívá ke správné činnosti střev a zažívání.

Inulin je polysacharid z kořenů rostlin čeledi hvězdnicovitých; nahrazuje u nich škrob jako zásobní látku. Ve střevech má prebiotický efekt - umožňuje a podporuje růst a činnost střevní mikroflóry. Tím přispívá k dobrému zažívání a také ke zlepšení imunity.

Ananasový extrakt obsahuje řadu enzymů. Nejznámější je bromelain, enzym štěpící bílkoviny a podporující hojení a regeneraci. Důležitý je také enzym sensitivní lipáza, který štěpí buněčné tuky a tím usnadňuje odbourávání uložených tukových zásob.

Dávkování:  3x denně 1 sáček Perfect Slim Drink rozpustit ve velkém množství vody a vypít 10 až 20 minut před jídlem.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím