Pantoloc Control 20mg 14 tablet

Pantoloc Control určený pro úlevu od příznaků pálení žáhy a překyselení žaludku.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Novartis s.r.o.
Kód SÚKL: 0149235
Kategorie: Připraveni na cesty
Zažívání bez potíží
Expedice: Dočasně nedostupný

PANTOLOC Control 20 mg enterosolventní tablety
Jedna enterosolventní tableta obsahuje pantoprazolum 20 mg

Pantoloc Control působí účinně při pálení žáhy a jiných příznacích refluxu (zpětného toku žaludeční kyseliny do jícnu) tím, že přímo zabraňuje nadměrné tvorbě žaludeční tekutiny. Účinná látka pantoprazol zastavuje "pumpu", která produkuje žaludeční kyselinu a přenáší ji z buněk žaludeční stěny přímo do žaludku. Tím se v něm množství žaludeční kyseliny sníží.

Při nadměrné tvorbě žaludeční kyseliny může dojít k jejímu refluxu (zpětnému toku) do jícnu, který se může zanítit a bolet. Vzniká pocit bolestivého pálení na hrudi vystřelujícího až do krku (pálení žáhy) či kyselá chuť v ústech (kyselá regurgitace). Lidé trpící těmito příznaky si pak nemohou dopřát některé potraviny či nápoje (pečivo, káva). Pantoloc Control je určený pro rychlou úlevu kdykoli v průběhu dne či noci již po prvním dnu léčby, ke zmírnění příznaků je lépe užívat tablety po dobu 2-3 dnů.

Dávkování: Jedna tableta denně, nejlépe po dobu 2-3 dnů. Po dosažení úlevy má být léčba ukončena. Bez porady s lékařem neužívat déle než 4 týdny.

Lék k vnitřnímu užití. Čtěte pozorně příbalový leták.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím