Panadol pro děti sirup 24mg/ml Jahoda por.sus.1x100ml

Panadol pro děti sirup 24mg/ml Jahoda por.sus.1x100ml je originální léčivý přípravek určený na utišení bolesti a snížení horečky pro děti od 3 měsíců věku.

Dostupnost: Skladem
Výrobce: GlaxoSmithkline Inc.
Kód SÚKL: 0192087
Kategorie: Bolest
A rýmička Vás neskolí!
Připraveni na cesty
Pečujte o zdraví dětí!
Expedice: Dočasně nedostupný

105 Kč

Cena bez DPH: 95,45 Kč
Stará cena: 117 Kč
Ušetříte: 12 Kč, 10%
DOPRAVA již od 58,- Kč

PANADOL PRO DĚTI JAHODA 24 mg/ml perorální suspenze
paracetamolum

Panadol pro děti suspenze obsahuje látku účinnou proti bolesti a ke snížení horečky při růstu zoubků, nachlazení, zánětech horních cest dýchacích, infekčních dětských chorobách (jako například neštovice, spála, příušnice, spalničky apod.). Je možné jej také použít ke snížení zvýšené teploty po očkování. Má jemnou jahodovou příchuť, snadno se podává pomocí optimalizované dávkovací stříkačky, která je součástí balení. Nedráždí žaludek, rychle se vstřebává, účinek se dostavuje obvykle do třiceti minut. Lahvička je nerozbitná.

Dávkování: Pro děti od 3 měsíců v závislosti na hmotnosti a věku dítěte dle tabulky na vnějším obalu přípravku. Panadol pro děti jahoda perorální suspenze je lék k vnitřnímu užití. Čtěte pozorně příbalový leták a držte se instrukcí svého lékaře či lékárníka.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím