Olynth 0,025% nosní kapky 10ml

Olynth 0,025% nosní kapky jsou vhodné k léčbě rýmy a ucpaného nosu u kojenců, batolat a malých dětí do 2 let. K usnadnění dýchání nosem a uvolnění hlenů.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: McNeil Consumer Healthcare
Kód SÚKL: 0041683
Kategorie: A rýmička Vás neskolí!
Pečujte o zdraví dětí!
Expedice: Dočasně nedostupný

Olynth 0,025% nosní kapky
xylometazolini hydrochloridum

Olynth nosní kapky jsou lék obsahující účinnou látku xylometazolin hydrochlorid, který snižuje otok a sekreci nosní sliznice, čímž uvolní ucpaný nos a uvolňuje ztížené dýchání. Pomáhá při rýmě různého původu (akutní infekční i alergické) a také přispívá k uvolnění hlenů při zánětu nosních dutin a Eustachovy trubice. Forma kapek umožňuje použití už u nejmenších dětí a kojenců, u kterých je vhodné nosík spíše vytřít vatovou tyčinkou navlhčenou nosními kapkami. Nástup účinku je zpravidla velmi rychlý, do pěti až deseti minut.

Dávkování a použití: Kojencům a malým dětem do 2 let se aplikuje podle potřeby, nejvýše však 3x denně 1 - 2 kapky do každé nosní dírky. Před aplikací lehce zakloňte dítěti hlavu, aby nedošlo k polknutí hlenů. Kojencům je vhodnější nosní dírky pouze vytírat. Po každém použití očistěte dávkovací pipetu a dobře zašroubujte uzávěr. Používání delší než 5 dní je možné pouze po poradě s lékařem. 

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím