Ocuvite LUTEIN forte 60 tablet dárkové balení s kosmetickou taškou

Dárek zdarma

Dárkové balení unikátního přípravku pro dobrý zrak.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Dr. Gerhard Mann, Chem.- Pharm. Fabrik Gmbh
Kategorie: Vánoce i po Vánocích!
Senioři v kondici
Mějte v péči váš zrak!
Vitamíny, minerály, antioxidanty
Expedice: Dostupný na dotaz

449 Kč

Cena bez DPH: 390,43 Kč
Stará cena: 475 Kč
Ušetříte: 26 Kč, 5%
DOPRAVA již od 58,- Kč

Ocuvite LUTEIN forte 60 tablet dárkové balení obsahuje kombinaci čtyř účinných látek nezbytných pro udržení zdravého zraku. Důležité jsou karotenoidy zeaxantin a lutein, které jsou běžně přítomné v sítnici oka. Studie prokázaly, že jejich množství či případný úbytek souvisí s některými očními vadami a onemocněními zraku, jako například šedý zákalVitamín C a E a spolu přidaný selen a zinek pomáhají v obraně proti oxidačnímu stresu a k udržení zdravého a dobrého zraku.

Přírodní rostlinná barviva lutein a zeaxantin jsou silnými antioxidanty, jejichž úkolem v oku je ochrana před působením volných radikálů a fotonů (částic světla dopadajících na oko). Lutein je žluté barvivo přítomné v mnohých rostlinách; podle jeho zbarvení se nazývá část oka "žlutá skvrna". Barvivo zeaxantin zabraňuje degeneraci sítnice.

Nyní můžete mít balení 60 tablet Ocuvite LUTEIN forte za stejnou cenu v dárkovém balení s pěknou tmavomodrou kosmetickou taštičkou zdarma.

Dávkování: Dospělí 1-2 tablety denně, děti od 9 let 1 tabletu denně.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím