O nás

Rodinná lékárna v Jarošově

Rodinná lékárna

 

Naší vizí a posláním je být rodinnou lékárnou garantující kvalitní farmaceutickou péči každému klientovi. Našim cílem je, aby se u nás pacienti cítili velmi příjemně, snažíme se navodit rodinnou atmosféru a poskytovat maximální péči a odbornou pomoc. Klientům se věnuje kolektiv mladých odborníků, který se kontinuálně vzdělává a pracuje s nejnovějšími informacemi tak, aby byla praktikována lékárenská péče v co nejvyšší kvalitě. 

Historie a současnost

Rodinná lékárna byla otevřena v prosinci roku 2004 v centru obce Jarošov, jež je součástí historického města Uherské Hradiště. Rozsáhlé stavení práce proběhly ve velmi rychlém tempu, a tak brzy vznikla na místě zchátralého starého domu zcela nová moderní stavba.

Jsme lékárnou s bezbariérovým přístupem a nadstandardním vztahem ke klientům. Disponujeme širokým sortimentem léčivých přípravků, zdravotnického materiálu, výživy, doplňků stravy, veterinarií, čajů, homeopatik i léčebné kosmetiky. K lékárně náleží odloučené oddělení pro výdej léčiv - OOVL Březolupy. Zde poskytujeme veškeré lékárenské služby, přičemž přípravu individuálně připravovaných léčivých přípravků provádí mateřská lékárna v Jarošově.

Pro vaše pohodlí rozšiřujeme poskytované služby na možnost zásilkového obchodu. Kdykoli z pohodlí domova můžete objednávat prostřednictvím E-shopu na adrese www.mujmagistr.cz. Objednávku doručíme k vám domů (více viz obchodní podmínky) nebo můžete vyzvednout osobně na adrese kamenné lékárny (viz kontakty). Ochotně Vám poskytneme jakoukoli radu a odbornou pomoc, ať už osobně v prostorách lékárny, či případné dotazy můžete zasílat prostřednictvím elektronické pošty na adresu lekarna@rodinnalekarna.cz. Rádi na vaše otázky odpovíme.

Svým přístupem a prostředím se snažíme navodit atmosféru rodinného soužití a domova. Uděláme všechno pro to, aby se tato atmosféra přenesla i na Vás, naše pacienty. Chceme, abyste v naší lékárně našli zázemí a rádi se k nám vraceli.

Fakturační údaje

Kompletní informace potřebné pro korektní vystavení daňového dokladu:

Rodinná lékárna, s.r.o
Pivovarská 546
686 01 Uherské Hradiště – Jarošov
IČ:
26936089
DIČ:
CZ26936089
Zapsána v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 46412
Bankovní spojení:
KOMERČNÍ BANKA 35-1316510247/0100

Kontaktní formulář

Pro jakékoli dotazy prosím využijte kontaktní formulář

Kontaktní formulář

* Povinné údaje

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím