NUK Dětský bezdotykový teploměr FLASH

NUK Dětský bezdotykový teploměr FLASH 256380 měří teplotu snadno, rychle a přesně pomocí infračervené metody. LCD display, paměťová funkce. Bez dotyku.

Dostupnost: Skladem
Výrobce: MAPA GmbH
Kategorie: Vánoce i po Vánocích!
Pečujte o zdraví dětí!
Expedice: Expedice do 48 hodin

689 Kč

Cena bez DPH: 569,42 Kč
Stará cena: 799 Kč
Ušetříte: 110 Kč, 14%
DOPRAVA již od 58,- Kč

Bezdotykový teploměr NUK Flash měří tělesnou teplotu pomocí infračerveného čidla během jedné vteřiny. Měření je jednoduché, hygienické, rychlé a spolehlivé a je možné i když dítě spí - stačí přiložit na vzdálenost max. 3cm od středu čela a počkat přibližně 1 vteřinu na zobrazení naměřené teploty. V případě horečky je zabudován systém okamžitého varování. Měření je velmi přesné, LCD displej automaticky ukazuje také pokojovou teplotu. Kromě teploty těla dokáže NUK Flash stejným způsobem změřit také teplotu koupele, vody nebo kojenecké stravy. Paměťová funkce umožňuje uložení až 25 naměřených hodnot. Zvukový mód teploměru lze vypnout (pak je přístroj zcela němý a nevysílá žádné signální zvuky).

Bezdotyková infračervená metoda měření teploty je zcela jednoduchá a přitom vysoce přesná. Má řadu výhod, jako například rychlost měření (obecně se pohybuje v řádu milisekund), možnost změření extrémně vysokých teplot (nad 1300 Celsiových stupňů) nebo měření pohybujících se předmětů či předmětů nedostupných pro dotek (například vzdálených či pod napětím). Objekt měření není přitom žádným způsobem ovlivňován ani mechanicky měněn.

Při používání bezkontaktních teploměrů platí, že měřený předmět musí být pro teploměr opticky dobře viditelný (kouř, prach a pevné překářky snižují přesnost měření) a teplotní snímač musí být chráněn před zaprášením a zapařením (kondenzací kapalin). Vhodné je přístroj chránit před prudkými nárazy a pády.

Použití: Přibližte teploměr ke středu čela měřené osoby na vzdálenost maximálně 3 cm. Po zmáčknutí tlačítka se objeví naměřená hodnota na displeji. Obdobně postupujte také při měření teploty předmětů či koupele.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím