Nomina bezlepková cereální kaše lahodná 300g

Neobsahuje lepek

Nomina bezlepková cereální kaše lahodná. Instatntní obilná kaše pro přípravu s mlékem či vodou. S quinoou, čirokem, celozrnnou rýží a lněnou vlákninou.

Dostupnost: Skladem
Výrobce: Nominal
Kategorie: Zažívání bez potíží
Pečujte o zdraví dětí!
Bez lepku a s chutí!
Expedice: Dočasně nedostupný

45 Kč

Cena bez DPH: 39,13 Kč
Stará cena: 53 Kč
Ušetříte: 8 Kč, 15%
DOPRAVA již od 58,- Kč

Instantní cereální bezlepková kaše Nomina je směsí přirozeně bezlepkových plodin a lněné vlákniny. Obsahuje čirok, quinou, celozrnnou rýži a lněnou vlákninu.

Quinoa je prastará kulturní plodina patřící mezi tzv. pseudoobilniny (stejně jako například amarant). Díky vysoké výživové hodnotě bývá nazávána superpotravinou. Obzvláště cenný je obsah bílkovin, který je vyšší než u jiných obilovin), zastoupeny jsou přitom všechny esenciální aminokyseliny. Obsahuje také množství vápníku, hořčíku, železa, zinku, vitamínu B12 a vlákniny. Je velmi lahodné chuti, lehce stravitelná a přirozeně bezlepková. Je vhodná pro výživu dětí i seniorů, těhotných a kojících žen, vegetariánů a veganů, sportovců i osob při redukční či diabetické dietě, a to zejména díky nízkému glykemickému indexu a nutričnímu složení.

Čirok je plodina obsahující množství bílkovin, vlákniny, vitaminu B a minerálů. V poslední době jsou intenzívně zkoumány jeho protizánětlivé a antioxidační účinky a také potenciál ke snižování kardiovaskulárních a nádorových onemocnění.

Celozrnná rýže na rozdíl od rýže loupané obsahuje více vitaminů skupiny B, minerálních látek (hořčík, želozo, fosfor) a vlákninu.

Lněná vláknina je moučka z odtučněných semínek lnu. Je zdrojem nenasycených mastných kyselin, bílkovin, vitaminů a minerálů.

Lahodná kaše neobsahující lepek, ani palmový olej.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím