Nestlé Alfaré 400g

Nestlé Alfaré je hypoalergenní kojenecká mléčná výživa pro děti od narození i starší. Bez laktózy. Při alergii na kravské mléko, gastroenteritidě, průjmu.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Nestlé Nederland B.V., Amsterdam
Kód SÚKL: 0033153
Kategorie: Pečujte o zdraví dětí!
Expedice: Dostupný na dotaz

Nestlé Alfaré je speciální semielementární hypoalergenní bezlaktózová mléčná kojenecká výživa pro kojence s gastrointestinální intolerancí. Obsahuje štěpenou (hydrolyzovanou) bílkovinu kravského mléka s přidanými protizánětlivými mastnými kyselinami, nukleotidy a tuky. Přináší úlevu zejména kojencům s alergií na bílkovinu kravského mléka a dalsími potravinovými alergiemi, při gastroenteritidách, závažných průjmech a některých dalších chorobách trávicího traktu dětí. Přípravek je navržen speciálně pro zvýšení tolerance, absorpce a regenerace tkání.

Dávkování: Dle návodu na obalu nebo dle doporučení lékaře. Určen pro děti od narození, podporuje jejich normální vývoj a růst. Podrobné složení naleznete v přiloženém souboru (záložka příloha).

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím