Nasivin Sensitive 0,05% nosní sprej pro dospělé 10ml

Nasivin Sensitive 0,05% nosní sprej určený proti virům způsobujícím rýmu, k léčbě akutní i chronické rýmy a uvolnění nosu. Pro dospělé a děti od šesti let.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Merck Selbstmedikation Gmbh, Darmstadt
Kód SÚKL: 0171031
Kategorie: A rýmička Vás neskolí!
Expedice: Dočasně nedostupný

Nasivin Sensitive 0,05% nosní sprej
Oxymetazolini hydrochloridum 0,5 mg v 1 ml roztoku
1 vstříknutí o objemu 45 μl roztoku obsahuje 22,5 μg oxymetazolini hydrochloridum

Nasivin Sensitive 0,05% nosní sprej je určen pro léčbu rýmy u dospělých a dětí od šesti let. Působí přímo proti virům jako původcům rýmy a také protizánětlivě. Účinná látka oxymetazolin svými vasokontrikčními vlastnostmi zbůsobuje dekongesci (tzn. snížení překrvení) nosní sliznice a tím uvolní dýchání nosem. Má také protivirové, imunomodulační, protizánětlivé a antioxidační účinky. Nasivin Sensitive neobsahuje žádné konzervační látky a tím je šetrný k nosní sliznici. Je ve formě spreje s odměřeným dávkováním, což usnadňuje aplikaci. Účinek nastupuje velmi rychle, v průměru do 25 sekund, a přetrvává až 12 hodin po podání.

Dávkování: 2x-3x denně 1 vstřik do každé nosní dírky (neurčí-li lékař jinak).

LÉK POUZE K VNĚJŠÍMU PODÁNÍ (aplikace do nosu, rhinologikum). Čtěte pozorně příbalový leták. Používejte nosní sprej Nasivin Sensitive 0,05%  podle návodu, aby vám co nejvíce prospěl. Příbalovou informaci naleznete také zde v záložce Příloha.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím