Nasivin Sensitive 0,01% nosní kapky pro novorozence 5ml

Nasivin Sensitive 0,01% nosní kapky pro novorozence a kojence do jednoho roku 5ml s odměřeným dávkováním. K léčbě akutní i chronické rýmy a uvolnění nosu.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Merck Selbstmedikation Gmbh, Darmstadt
Kód SÚKL: 0141762
Kategorie: A rýmička Vás neskolí!
Pečujte o zdraví dětí!
Expedice: Dočasně nedostupný

Nasivin Sensitive 0,01% nosní kapky
Oxymetazolini hydrochloridum 0,1 mg v 1 ml roztoku (2,8 μg v 1 kapce)

Nasivin Sensitive 0,01% nosní kapky je určen pro léčbu rýmy u novorozenců a kojenců do jednoho roku. Působí přímo proti virům jako původcům rýmy. Je vybaven unikátním aplikačním systémem tzv. "skákající kapky": speciální tryska přichystá přesnou dávku léčiva, kterou uvolníte jedním stiskem přímo do nosní dírky miminka. To přitom leží a lahvička je nakloněna dnem vzhůru, což zaručuje maximální pohodlí při aplikaci. Účinek většinou nastupuje velmi rychle, v průměru do 25 sekund, a přetrvává až 12 hodin po podání. Vasokontrikční vlastnosti oxymetazolinu zbůsobují dekongesci (= snížení překrvení) nosní sliznice, tím se uvolní dýchání nosem. Oxymetazolin má navíc protivirové, imunomodulační, protizánětlivé a antioxidační účinky. Neobsahuje konzervační látky a tím je šetrný k nosní sliznici. 

Dávkování: Novorozencům do 4. týdne věku 2x-3x denně jednu kapku, od 5. týdne 2x-3x denně 1-2 kapky do každé nosní dírky (neurčí-li lékař jinak).

POUZE K VNĚJŠÍMU PODÁNÍ (lék k nosnímu podání). Čtěte pozorně příbalový leták a používejte Nasivin Sensitive 0,01% nosní kapky podle návodu, aby vašemu dítěti co nejvíce prospěly. Příbalovou informaci naleznete také v záložce Příloha.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím