MaxiMag Mg+B6 50 tobolek 2+1 zdarma

MaxiMag 50 tobolek 2+1 zdarma. Každá tobolka přípravku MaxiMag obsahuje 375mg hořčíku spolu s vitamínem B6. Při křečích svalů, stresu, únavě a vyčerpání.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Np Pharma Sp. Z O.o. Ostrow Mazowiecka
Kategorie:
Expedice: Dočasně nedostupný

MaxiMag jsou tobolky s obsahem hořčíku a vitaminu B6.

Magnesium (hořčík) je v organismu nezbytný pro správnou činnost svalového a nervového systému. Mírní podrážděnost, nervozitu a deprese a je prevencí proti křečím kosterního svalstva. Kromě toho je důležitý také pro správné uvolňování energie z glukózy a pro stavbu kostí, pro oběhový systém a pro ženy při prementruačním syndromu. Nedostatek hořčíku mívají často sportovci a těžce tělesně pracující, diabetici a také lidé konzumující příliš alkoholu. Mohou být pak podrářdění a nervózní, náladoví, trpět zhoršeným trávením, migrénami, depresemi či bušením srdce. Průměrný příjem hořčíku v potravě by měl být asi 300mg, zdrojem jsou zejména banány, ořechy a mandle.

Vitamin B6 (pyridoxin) je důležitou součástí metabolismu aminokyselin a sacharidů v organismu. Přispívá k normální funkci imunitního systému a regulaci hormonální aktivity.

Dávkování: Dospělí a dospívající od 16 let 1 tobolku denně. Není určeno dětem.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím