MaxiMag Mg+B6 2x20 šumivých tablet

Výhodná cena

MaxiMag 20+20 šumivých tablet (50% zdarma druhé balení). Hořčík a vitamin B6 pro zmírnění nervozity, stresu a vyčerpání; při křečích kosterního svalstva.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Np Pharma Sp. Z O.o. Ostrow Mazowiecka
Kategorie: Vitamíny, minerály, antioxidanty
Expedice: Dočasně nedostupný

Zdrovit MaxiMag jsou šumivé tablety příjemné chuti s obsahem 375mg hořčíku a vitaminem B6.

Hořčík (magnesium) je pro organismus nezbytný, aby správně fungoval nervový a svalový systém. Zmírňuje podrážděnost, nervozitu a deprese; je také prevencí křečí kosterního svalstva. Účastní se také procesu uvolňování energie z glukózy a dále stavby kostí a fungování oběhového systému. Pomáhá ženám při premenstruačním syndromu. Nedostatkem hořčíku mohou trpět lidé těžce pracující a sportovci, diabetici a osoby s vyšší konzumací alkoholu. Nedostatek se projeví podrážděností, nervozitou, změnami nálad, špatným trávením, migrénami, depresemi nebo bušením srdce. Průměrný příjem hořčíku z potravy by měl denně činit asi 300mg. Obsahují jej například banány, ořechy či mandle.

Vitamin B6 (pyridoxin) přispívá k dobré obranyschopnosti a správné regulaci hormonální aktivity. Je také součástí metabolismu sacharidů a aminokyselin v organismu.

Dávkování: Dospívající do 16 let a dospělí 1 šumivou tabletu denně. Není určeno pro děti.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím