Lipoxal Effect tbl.180

Lipoxal Effect pro úbytek tělesné hmotnosti, podporu spalování tuků a fyzického výkonu při cvičení. Dodává pocit sytosti a snižuje tak přísun kalorií.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Salutem Pharma s.r.o.
Kategorie: Hubnutí bez námahy
Expedice: Dočasně nedostupný

Lipoxal Effect 180 tablet přináší efektivní podporu při hubnutí. Obsahuje vysoce účinnou kombinaci pro spalování tuků a snižování tělesné hmotnosti: extrakt ze zeleného čaje pro stimulaci metabolismu tuků a intenzity spalování, guarana pro dodání energie a potlačení pocitu hladu a korejský ženšen  pro vitalitu, výbornou energii, výkonnost a psychickou vyrovnanost. Speciální vláknina konjac glucomannan v žaludku a ve střevě absorbuje vodu, čímž nabobtnáním navozuje pocit sytosti. Synefrin z hořkého pomeranče podporuje metabolismus a spalování tuků, stejně tak jako přidaný L-carnitin, který spalováním tuků přináší energii pro výkon při cvičení či pohybu. Extrakt z listí olivovníku (Olea europaea) s vysokým antioxidačním potenciálem chrání organismus před stresem organismu, který často provází proces hubnutí.

Dávkování: 1-2 tablety 3x denně současně s jídlem nebo před jídlem, neužívat nalačno a těsně před spaním. Zapijte dostatečným množstvím vody, to je důležité pro naobtnání vlákniny konjac a tím navození pocitu sytosti.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím