Lacalut aktiv 75ml + tyčinka na rty

Dárek zdarma

Lacalut aktiv zubní pasta + tyčinka na rty. Medicinální zubní pasta proti parodontóze. Zastavuje krvácení dásní, odstraňuje zubní plak, posiluje parodont.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Arcam Gmbh
Kategorie: Senioři v kondici
Zuby a ústní hygiena
Expedice: Dočasně nedostupný

Zubní pasta Lacalut Aktiv byla vyvinuta jako prostředek prevence proti parodontóze. Má výrazné stahující (adstringentní) účinky díky obsahu aluminium laktátu. Posiluje dásně a zastavuje jejich krvácení. Obsahuje chlorhexidin, což je nejúčinnější látka rozrušující a odstraňující zubní plak a zároveň bránící jeho zpětnému usazování. Dálšími účinnými látkami jsou fluoridy chránící před zubním kazem a zpevňující zubní sklovinu,  alantoin a bisabolol (výtažky z heřmánku) s protizánětlivými účinky. Nyní nabízíme balení Lacalut aktiv zubní pasty styčinkou na rty zdarma jako dárek.

Zánět dásní (parodontitida) se vyvíjí velmi pomalu, prvními příznaky jsou krvácení z dásní, bakteriální povlak způsobující záněty a následně ústup dásní. Pomocí pravidelného používání zubní pasty Lacalut aktiv předcházejte tomuto nevratnému onemocnění.

Účinné složky zubní pasty Lacalut Aktiv:
- chlorhexidin ničí bakterie a zubní plak, tím se snižuje riziko vzniku zubního kazu, osvěžuje dech
- aluminium laktát zajiťuje adstringentní účinky, tím omezuje krvácení z dásní a posiluje parodont
- fluoridy zpevňující zubní sklovinu a zajišťující její odolnost proti zubnímu kazu
- výtažky z heřmánku alantoin a bisabolol s protizánětlivými účinky

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím