Ibalgin Rapidcaps 400mg měkké tobolky 20x400mg

Ibalgin Rapidcaps 400mg 20 měkkých tobolek je lék s obsahem ibuprofen lysinátu s rychlým nástupem účinku, určený zejména pro akutní bolesti různého původu.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Sanofi-Aventis s.p.a., Scoppito
Kód SÚKL: 0215200
Kategorie: Bolest
Připraveni na cesty
Expedice: Dočasně nedostupný

Ibalgin Rapidcaps 400mg měkké tobolky
ibuprofenum

Ibalgin Rapidcaps je lék s obsahem ibuprofen lysinátu ve formě měkkých kapslí pro urychlení nástupu účinku (obvykle již po 15 minutách po podání). Ibuprofen patří do skupiny léčivých látek označovaných jako nesteroidní antirevmatika, která potlačují v organismu tvorbu látek podílejících se na vzniku bolesti, otoku a zvýšené teploty. Ibuprofen ve formě měkkých tobolek se v těle snadno rozkládá, léčivá látka se rychleji vstřebává do krevního oběhu a dostává se k místu bolesti. Ibalgin Rapidcpas je určen k symptomatické úlevě zejména od akutních bolestí hlavy, zubů, zad, svalů, menstruačních bolestí, bolestí neuralgických, revmatických a doprovázejících méně závažné formy artritidy. Podává se také při horečkách doprovázejících chřipku, nachlazení a nemoci horních cest dýchacích. Vzhledem k množství obsažené účinné látky je Ibalgin Rapidcaps 400mg určen pouze pro dospělé a dospívající od 12 let (od 40kg tělesné hmotnosti).

Dávkování: 1 tabletu podle potřeby maximálně 3x denně s odstupem alespoň 4 hodiny mezi jednotlivými dávkami. Vždy podávejte nejnižší možnou dávku po co nejkratší dobu nezbytnou k ústupu příznaků. Pokud se symptomy nezlepší do 5 dnů, poraďte se s lékařem; neužívejte přípravek bez porady s lékařem déle než 7 dní. Při bolestech svalů, kloubů, artritických či revmatických bolestech měkkých tkání je vhodé podpořit účinek tobolek aplikací krému či gelu obsahujícího ibuprofen na postižená místa.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím