Hylak forte 100ml

Hylak Forte perorální roztok k obnově přirozené střevní mikroflóry, při poruchách trávení - průjem, zácpa, nadýmání, narušená mikrobiální rovnováha.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Merckle / Ratiopharm Gmbh
Kód SÚKL: 0009159
Kategorie: Zažívání bez potíží
Pečujte o zdraví dětí!
Expedice: Dočasně nedostupný

HYLAK FORTE perorální roztok
Escherichiae coli metabolita, Enterococci faecalis metabolita,
Lactobacilli acidophili metabolita, Lactobacilli helvetici metabolita

Hylak forte kapky se podávají při poruchách trávení, jako jsou nadýmání, průjem či zácpa, při užívání antibiotik, cestovatelských průjmech (i preventivně, zvláště do jižních a cizokrajných zemí) či různých nevolnostech. Obsahují bakterie nezbytné pro normální funkci trávicího ústrojí (Escherichia coli, Streptococcus faecialis, Lactobacillus acidophillus, Lactobacillus helveticus). Střevní bakterie dokončují proces trávení, brání množení choroboplodných zárodků, produkují vitaminy B a K. Mikrobiální rovnováha ve střevě může být narušena různými vnějšími vlivy, jako jsou nevhodná či změněná strava, užívání antibiotik či léčba ozářením. Hylak kapky je vhodný v těchto případech pro dospělé, děti i kojence.

Dávkování: Dospělí v prních dnech užívají 3x denně 2ml, děti a kojenci 3x denně 1ml. Po zlepšení obtíží lze dávku snížit až na polovinu. Bez porady s lékařem se nedoporučuje užívat déle než 7 dní. Dávka se odměřuje pomocí přiložené odměrky. Přípravek užívejte před jídlem nebo během jídla s velkým množstvím tekutiny - můžete s vodou, čajem, pomerančovým džusem, u dětí volte dětský čaj nebo jablečný džus. Nikdy nedávejte s mlékem.

Lék k vnitřnímu užití. Čtěte pozorně příbalový leták.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím