HemaGel Procto čípky 10 ks

Čípky Hemagel Procto jsou určeny pro rychlé a unikátní řešení akutních i chronických ran a kožních defektů konečníku, při bolestivých hemeroidech.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Wake spol.s.r.o.
Kategorie: Senioři v kondici
Připraveni na cesty
Sport a sex
Expedice: Dočasně nedostupný

Hemagel Procto čípky jsou určeny při bolestivých hemeroidech a dalších akutních či chronických poraněních a defektů konečníku: bolestivé trhliny kůže (anální fissury) a ragády (praskliny sliznice a kůže konečníku). Hemagel Procto čípky při těchto obtížích snižují krvácení, tiší bolest a urychlují hojeníDíky své makromolekulární struktuře neprostupují do organismu, čípky je tak možné použít pro všechny věkové kategorie, těhotné i kojící ženy. Vždy se ale poraďte se svým ošetřujícím lékařem. Při onemocnění konečníku je velmi důležité dbát o hygienu a pravidelnou stolici. Proto je nutné pít dostatečné množství tekutin během dne, zvýšit příjem vlákniny a jíst málo kořeněnou stravu.

Složení: HemaGel procto je ve tvaru bílého čípku torpédovitého tvaru, obsahuje síťovaný kopolymer 2-hydroxyethyl-methakrylátu s polymerně vázanými stericky stíněnými aminoskupinami. Čípky Hemagel Procto jsou vyvinuty Ústavem Makromolekulární Chemie AV ČR.

Použití a dávkování: Čípky Hemagel procto se zavádějí do konečníku ideálně po stolici a po omytí. V místě perforace oddělte z proužku 1 čípek. Obal čípku mírným tahem roztrhněte a čípek z něj vyjměte. V mírném předklonu zaveďte čípek zaobleným koncem napřed hluboko do konečníku. Čípky HemaGel procto se používají jednou denně, nejlépe na noc, pokud lékař neurčí jinak. Při použití čípků HemaGel procto nebyly popsány žádné vedlejší účinky. U osob se zvýšenou citlivostí se mohou vyskytnout lehké kožní podráždění konečníku, např. lehké svědění či pálení, což není na závadu. Užití čípku může mít mírné projímavé účinky. Pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, přerušte léčbu a kontaktujte ošetřujícího lékaře. Nedojde-li do 7 dnů k ústupu obtíží nebo naopak dojde k jejich zhoršení, poraďte se s lékařem.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím