GS Hlíva Plus 1800 120 tablet + 30 zdarma

Dárek zdarma

Přípravek s obsahem extraktu z čerstvé hlívy ústřičné + Multivitamin GS Extra Strong jako dárek!

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Green Swan
Kategorie: Imunita
Vánoce i po Vánocích!
A rýmička Vás neskolí!
Expedice: Dočasně nedostupný

Hlíva ústřičná je jedlá houba rostoucí v mírném podnebném pásmu po celém světě od konce léta až do zimy na kmenech listnatých stromů. Obsahuje polysacharid beta-1,3D-glukan, který má pozitivní účinky na organismus, zejména imunitní systém, a také příznivě ovlivňuje hladinu cholesterolu v krvi. Zvyšuje odolnost organismu proti infekcím, zánětlivým, virovým, bakteriálním i plísňovým onemocněním, pomáhá při hemoroidech, ekzémech, popáleninách a dalších chorobách.

Rakytník řešetlákový je trnitý keř nebo strom s jedlými červenými plody kyselé chuti, které obsahují řadu vitaminů (například až 10x více vitaminu C než pomeranče). Podporuje přirozenou obranyschopnost, posiluje srdce, kůži a trávicí systém.

Echinace purpurea (třapatka nachová) je vytrvalá asi metr vysoká bylina. Její obsahové látky účinně podporují imunitní systém, zejména v obdobích zvýšené zátěže.

Každá tableta GS Hlívy Plus obsahuje extrakt z hlívy ústřičné, extrakt z kořene echinacey a extrakt z plodů rakytníku řešetlákového pro lepší podporu imunity, zejména v období častých nemocí horních cest dýchacích, a pro dobrou obranyschopnost, trávení a celkovou vitalitu po celý rok.

Dávkování: 1 tableta denně. Není určeno pro děti do 12 let. Neobsahuje cukr, lepek ani laktózu.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím