GS Extra Strong Multivitamin tbl.60+30 vánoční

GS Extra Strong Multivitamin 60+30 tablet vánoční balení s obsahem vitaminů, stopových prvků a minerálů. Activin, lutein a echinacea pro podporu organismu.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Green Swan
Kategorie: Vánoce i po Vánocích!
Vitamíny, minerály, antioxidanty
Expedice: Dočasně nedostupný

GS Extra Strong Multivitamin je preparát se zesíleným obsahem vitaminů, stopových prvků a minerálů. Obsahuje STRONG KOMPLEX, který zabezpečí velmi silnou dávku vitaminu C a dalších aktivních prvků - lutein, activin, echinacea - ty dodají organismu dokonalou podporu.
Vitamín C je ve vodě rozpustný antioxidant, tedy přirozená ochrana před volnými radikály. Vzhledem k tomu, že lidské tělo tento vitamín neprodukuje samo, je třeba jej tělu dodávat formou potravy nebo vhodnými potravinovými doplňky. Vitamín C napomáhá účinně bojovat s nachlazením, je důležitým činitelem při tvorbě kolagenu, bílých krvinek, posiluje tkáňové dýchání. Významným způsobem brání vzniku modřin, podlitin a krevních výronů. Napomáhá vstřebat železo z potravy. Při dlouhodobém užívání vitamínu C se jeho účinek pozitivně odráží i v boji s některými vážnými chorobami, jakými jsou rakovina, rakovina, cukrovka, šedý zákal, astma či u některých srdečních chorob.

Activin je přírodní extrakt - výtažek ze semen bobulí červených hroznů révy viné. Obsahuje koncentrované flavonoidy - antioxidanty silnější než vitamíny E, C, A. Zabraňuje poškození jater, sliznic trávícího traktu. Zpomaluje proces stárnutí. Pozitivní vliv má teké na srdeční a cévní systém, bakteriální fermentaci ve střevech, krevní oběh, dokáže rozpustit krevní sraženiny. V neposlední řadě snižuje riziko u vzniku křečových žil, nádorových onemocnění, usazování cholesterolu.

Každá tableta obsahuje: vitamin A, Vitamin E, vitamin C, vitamin B1, vitamin B2 (riboflavin), vitamin B6 (pyridoxin), biotin (vitamin B7), vitamin B12, vitamin D3, vitamin K, betakaroten, niacin, kyselina listová, kyselina pantotenová (vitamin B5), vápník, hořčík, fosfor, jód, železo, zinek, měď, mangan, chrom, molybden, selen, lutein, activin, extrakt z kořene echinacey.

Dávkování: Užívejte GS Extra Strong Multivitamin dlouhodobě. Vždy jednu tabletu denně při jídle. Zapíjejte dostatečným množstvím tekutiny.

GS Extra Strong Multivitamin je registrován jako doplněk stravy, nejedná se o lék. Nemá sloužit jako náhrada pestré stravy. Není vhodné překročit doporučenou denní dávku. Není určen pro děti do 12 let, ani pro těhotné či kojící ženy. Skladujte mimo dosah dětí. Skladujte v suchém prostředí bez přímého slunečního záření při teplotě 10–25 °C. GS Extra Strong Multivitamin neobsahuje lepek, laktózu ani cukr.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím