GS Dormian Rapid 60 kapslí + dárek

Dárek zdarma

GS Dormian Rapid při akutních i dlouhodobých potížích se spánkem. Kombinace 4 bylinných extraktů  pro rychlé usínání a klidný spánek po celou noc.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Green Swan
Kategorie: Klidný spánek a pevné nervy!
Expedice: Dočasně nedostupný

GS Dormian Rapid je přípravek pro ty, kteří trpí poruchami spánku, jako je obtížné usínání či neklidný spánek s častým probouzením. Unikátně vyrobené kapsle mají velmi rychlý rozpad a tím i uvolnění účinných látek, kterými jsou čtyři byliny s dlouhodobě ověřeným a přitom k organismu šetrným účinkem při nespavosti: kozlík, meduňka, mučenka a chmel. Rychle navodí klidný celonoční spánek s přirozeným ranním probuzením. GS Dormian Rapid s dárkem - plyšovou ovečkou k pomazlení.

Kozlík lékařský (Valeriana officinalis) je vysoká vytrvalá bylina s charakteristickým pachem. Již od středovějku se ze sušeného oddenku vyrábí tinktura proti nespavosti, nervozitě a strachu, žaludečním křečem a neuralgickým bolestem. Látky obsažené v kozlíku mají vliv na chování koček - vyvolává v nich libé reakce.

Meduňka lékařská (Melissa officinalis) je bylina pocházející původně ze Středozemí a Malé Asie, ve střední Evropě se dnes pěstuje v zahradách. Sbírá se nať nebo samotné listy obsahující vonné silice, které snižují napětí a stres, pomáhají uvolňovat a uklidňovat, zlepšují kvalitu spánku. Kromě toho je meduňka vhodná při potížích se zažíváním a v poslední době se objevily i její protivirové účinky (zvláště u oparů způsobených herpesviry).

Mučenka pletní (Passiflora incarnata) je vvytrvalá popínavka s nápadnými velkými květy. Celá rostlina se využívá k léčbě nespavosti a nervového napětí. Studie prokázala, že čaj z mučenky může zlepšit kvalitu spánku. Plody se někdy užívají v kulinářství jako náhrada maracuji.

Chmel otáčivý (Humulus lupulus) je vytrvalá pravotočivá liána planě rostoucí v lužních lesích, na krajích lesů a v pobřežních křovinách. Kulturně se vysazuje nejvíce na rovinatých plochách. Plodem je šištice obsahující hořčiny a silice dodávajcící chuť a aroma pivu a působící jako sedativum (lék pro uklidnění) a lidově se používající také pro povzbuzení chuti k jídlu.

Dávkování: Podle potřeby 1 kapsle večer půl hodiny před spaním.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím