Glukan Plus 30 tobolek

Glukan Plus obsahuje speciální komplex vitálních látek pro zlepšení zdraví a imunity organismu - beta-glukany, výtažek z leuzey saflorové a selen.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Dr. Theiss Naturwaren GmbH
Kategorie: Imunita
A rýmička Vás neskolí!
Expedice: Dostupný na dotaz

139 Kč

Cena bez DPH: 120,87 Kč
Stará cena: 179 Kč
Ušetříte: 40 Kč, 22%
DOPRAVA již od 58,- Kč

Glukan Plus je kombinovaný přírodní přípravek s obsahem tří účinných látek pro zlepšení imunity a celkového tělesného zdraví. Beta-glukan je polysacharid složený z molekul glukózy obsažený v rostlinných buňkách, který má schopnost podporovat obranné reakce organismu proti chorobám způsobeným bakteriemi, viry či parazity. Dlouholeté výzkumy prokázaly, že každodenní přísun betaglukanů optimálně stimuluje buňky imunitního systému (makrofágy) a obranyschopnost pak pracuje na "nejvyšší výkon". Kromě tohoto svého nejznámějšího účinku se ukazují také hojivé účinky u pacientů v pooperačních stavech, a také snížení hladiny cholesterolu a cukru v krvi. Při testech navíc nebyly zjištěny žádné škodlivé reakce po podávání betaglukanů.

Kromě betaglukanů obsahuje Glukan Plus také výtažek z leuzey saflorové, která je známým adaptogenem, tedy látkou která organismu pomáhá s adaptací ve stresových situacích (zranění, úzkost, únava, náhlá změna okolních podmínek a podobně). Přidaný selen pak působí jako antioxidant a také přispívá k normální funkci imunitního systému.

Dávkování: 1 tobolku večer zapít sklenicí vody. Není vhodné pro děti do 3 let ani pro těhotné a kojící ženy.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím