Gelactiv Proteo-Enzyme Q 120 tablet

Gelactiv Proteo-Enzyme je zcela nový a unikátní přípravek pro zdravé klouby a pohybový aparát.

Dostupnost: Není skladem
Výrobce: Salutem Pharma s.r.o.
Kategorie: Bolest
Senioři v kondici
Sport a sex
Expedice: Dočasně nedostupný

Přípravek Gelactiv Proteo-Enzyme je první na trhu, který obsahuje kombinaci ověřené látky glukosaminu a vysoce aktivní eznymy proteázy. Glukosamin je látka tělu vlastní, která je často označována jako kloubní výživa. Ve formě sulfátu má prokázaný účinek proti bolesti, zánětu a artróze kloubů (dokáže zastavit ztrátu chrupavky při osteoartróze). Tablety Gelactiv Proteo-Enzymu umožňují speciální postupné uvolňování této látky, což je pro výživu kloubů důležité. Proteázy jsou enzymy štěpící bílkoviny. Přidaný vitamin C je nezbytný pro správnou syntézu kolagenu a pro normální funkci kostí, chrupavek a kloubů.

Připravek Gelactiv Proteo-Enzyme je určen pro sportovce (i rekreační), namáhané a těžce pracující ososby, osoby s nadváhou i seniory, u kterých je vyšší opotřebení kloubů.

Dávkování: 2 tablety denně, jednu ráno nalačno a druhou večer před jídlem, popřípadě obě ráno zároveň. V případě závažnějších obtíží pak první týden 2x denně 2 tablety a dále 2x denně 1 tabletu. Celková doba užívání by měla být 1-2 měsíce (podle závažnosti problémů), po měsíci je možné kúru zopakovat. Přípravek není určen dětem do 12 let.

Kontaktní formulář

* Povinné údaje


Vložit nový komentář

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím